NYX Professional Makeup Bestseller

Żadna inna marka drogerii nie może prześcignąć NYX w zakresie podkładów. Większość podkładów, które można uzyskać z NYX stały się hitem wśród miłośników makijażu.

Dla tych, którzy mają suchą skórę, możesz liczyć na podkłady nawilżające i rozświetlające do wykonania tej pracy. Podkłady kontrolujące połysk i wypełniające pory mogą również zdziałać cuda dla typu skóry suchej.

Jednak spośród wszystkich podkładów z NYX, Angel Veil Primer jest najbardziej cenionym podkładem, ponieważ jest uważany za doskonały dupek do ultra drogich klepsydralnych podkładów mineralnych. 

Choć podkłady NYX (PinkPanda.hu) nie są najtańsze, jakie można dostać w aptekach, są najbardziej niezawodne i to właśnie odróżnia je od reszty. 

NYX Total Control Drop Foundation

Jeśli kupujesz fundację z aksamitnym, matowym wykończeniem, która jest dołączona do cennika w drogerii, NYX Total Control Drop Foundation jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. 

Kosmetyka NYX

Główną koncepcją tej całkowitej kontroli w nazwie jest fakt, że można budować pokrycie tego fundamentu w razie potrzeby, bez obawy, że stanie się on nierówny lub ciastowaty. 

Na pewno też zakochasz się w niezwykle płynnej konsystencji podkładu. Dzięki temu z łatwością zmieszasz go z gąbką kosmetyczną lub szczotką zanim wyschnie. 

Jeśli Twoja skóra jest sucha, upewnij się, że najpierw ją nawilżysz, zanim użyjesz podkładu, aby upewnić się, że nie przylega on do suchych plam.

NYX Gotcha Covered Concealer

YouTube video

Trochę trudno jest polecić korektor innym, ponieważ pracuje on dla jednych, ale nie dla innych. Korektor Gotcha Covered Concealer firmy kosmetyka NYX do makijażu profesjonalnego ma znacznie grubszą konsystencję w porównaniu z tym, do czego mógłbyś być przyzwyczajony. Dobrą wiadomością jest jednak to, że nie jest on zbyt ciężki dla Twojej skóry.

Ponieważ interesuje Cię temat piękna, przeczytaj artykuł na temat kremowy maskujący.

Artykuły z tej samej kategorii: