Fundamenty i baza makijażowa

Te dwa to aplikacje kosmetyczne. Jednak każde z nich ma swój cel. W rzeczywistości, przed nałożeniem podkładu, na pierwszym miejscu stawia się bazę. W tym artykule poznasz różnicę między nimi (wielu nie wie) oraz różnicę między bazą pod makijaż a podkładem. Te dwie rzeczy są mylnie używane zamiennie. Ten post ma na celu zwrócenie uwagi na di.

Fundacja

Za każdą żarzącą się skórą znajduje się prawdopodobnie podkład. Jest on stosowany w praktyce od dłuższego czasu, a jego użycie jest pozytywne wśród użytkowników. Zasadniczo, podkład zwiększa zaufanie użytkowników do swojej skóry.

Kremowy maskujący

Rodzaje fundamentów

Podkład kremowy maskujący:

Olej kokosowy odwirowany na zimno został użyty do udoskonalenia formuły bogatego, kremowego podkładu. Sprawia, że skóra nabiera blasku, dzięki czemu nigdy nie chcesz bez niego żyć.

YouTube video

Prawdziwy fundament portretowy:

Jest to podkład w płynie na proszek, który jest bardziej lekki niż inne rodzaje podkładów. Jego lekkość sprawi, że poczujesz się, jakbyś nic nie miał na sobie, co sprawi, że staniesz się lśniący.

Baza pod makijaż lub podkład 

Baza to element nakładany na skórę przed nałożeniem makijażu, czyli podkładu lub pomadki. Jest to korzystne, ponieważ sprawia, że kolory wyglądają na bardziej żywe na Twojej skórze. Wiele osób pomyliłoby bazę pod makijaż z podkładem i podkładem. Są one zróżnicowane, jak zobaczysz poniżej. 

W większości przypadków, przy nakładaniu makijażu, można zauważyć, że nie spełnia on wymaganej intensywności, najlepszym rozwiązaniem byłoby zastosowanie lekkiego podkładu, który sprawi, że skóra będzie gładka i intensywna. Poza tym, kiedy Twoja skóra jest bardzo reaktywna na wiele marek makijażu, najlepszym rozwiązaniem jest nałożenie bazy na skórę przed wykonaniem jakiegokolwiek makijażu.

Ponadto, makijaż nakładany na bazę wygląda żywiej w porównaniu z tymi stosowanymi bezpośrednio na skórę, co sprawia, że łatwo się je karmić z powodu potu. 

Z drugiej strony, Primer jest zasadniczo używany do ustawienia czegoś gotowego. Przed nałożeniem makijażu, musisz zmyć powierzchnię, na którą chcesz nałożyć makijaż, aby uczynić ją gładką. Ułatwiłoby Ci to wykonanie makijażu. Poza tym, najlepszym podkładem jest podkład podkład, który sprawia, że Twoja twarz staje się miękka, eliminując ślady i zmarszczki.

Ten podkład jest korzystny, ponieważ większość z nich można nosić bez nakładania podkładu. Tymczasem niektóre podkłady mogą być stosowane przez osoby, które mają skórę tłustą, ponieważ nie zawierają tłuszczu, co zmniejsza ich połysk. 

Aby dopasować się do Twojej cery, podkładki produkowane są w różnych wariantach kolorystycznych. Mogą być one nakładane jako codzienny produkt nawilżający. 

Wynik końcowy

Jesteś swoją skórą. Dbając o nią, dbasz o siebie. Nie ma lepszego sposobu, aby to zrobić, niż zapewnić sobie najlepszą, lśniącą i zdrową skórę (www.pinkpanda.it). Podstawy i bazy pod makijaż to subtelne sposoby na zapewnienie, że Twoja podróż po makijażu rozpocznie się na podłożu, które zapewni Ci jego trwałość i wygodę. Podkłady i bazy do makijażu mają podobny cel, jakim jest zapobieganie zagnieceniom. Jednak nie są one identyczne.

Artykuły z tej samej kategorii: