Dywaniki gumowe do bagażników samochodowych

Dywaniki gumowe Car Boot Liner są syntetyczne maty przeznaczone do ochrony samochodów przed zużyciem, kurzem i korozją soli. Wykładziny te są niezbędne do ochrony dywanów samochodowych przed uszkodzeniem. Wykładziny Car Boot są zazwyczaj zdejmowane. W ten sposób można je łatwo wyczyścić i wymienić. Dywaniki gumowe Car Boot Liner są zazwyczaj dostosowane i wykonane na zamówienie, aby dopasować się do płaskiej przestrzeni samochodu.

Zazwyczaj są tam kanały, powtórzony górny projekt i podniesione krawędzie. Ponieważ wiele gumowych dywaników samochodowych wydaje się dzielić wygląd, naprawdę trudno jest wybrać idealną wykładzinę dla swojego samochodu. Istnieje kilka cech, które należy rozważyć, aby kupić najlepszy zestaw wykładzin.

Cechy gumowe dywaniki do bagażnika

Materiał i konstrukcja

Guma używana w produkcji powinna być wysokiej jakości. Wytrzymały materiał powinien być elastyczny, aby można go było łatwo zwinąć, gdy nie jest używany. Konstrukcja powinna być sztywna, aby wkładka do butów pozostała w kształcie przez całe życie. Wzmocnione krawędzie mogą wytrzymać codzienne zużycie.

Gumowe dywaniki do bagażnika
Gumowe dywaniki do bagażnika – przypadków użycia

Powierzchnia antypoślizgowa

Najlepsze dywany gumowe Car Boot Liner zapewniają 100% antypoślizgową powierzchnię, ponieważ nikt nie chce, aby ciężki ładunek ślizgał się i przesuwał po bagażniku.

YouTube video

Podniesione krawędzie

Dywaniki gumowe Car Boot Liner mają za zadanie chronić wykładzinę przed zabrudzeniami i rozlanym płynem. Najlepiej sprawdzają się te z podwyższonymi brzegami.

Odporny na chemikalia i rozlane paliwo oraz promieniowanie UV

Niebezpieczne i silne środki chemiczne mogą powodować erozję wkładek gorszej jakości. Dobra wykładzina do bagażnika powinna być odporna na działanie silnych środków chemicznych, a także na promieniowanie UV. Pomoże to w przypadku parkowania samochodu na słońcu.

Przeczytaj także następny artykuł: Przegląd pasków klinowych, pasków serpentynowych i pasków zębatych

Większość silników samochodowych ma dziś często dwa lub trzy paski. Powszechne jest znalezienie paska rozrządu, pasek serpentynowy i pasek klinowy lub dwa. Wielu właścicieli samochodów często jest zdezorientowanych między tymi trzema. Dlatego ważne jest, aby być zaznajomionym z ich różnicami i specyficznymi funkcjami. 

Montaż i instalacja gumowych dywaników samochodowych

Idealny zakład jest, aby wybrać gumowe dywany Car Boot Liner, które są specjalnie dla marki i modelu samochodu. Buty z skomplikowanych załączników i klejów do pobytu należy unikać.

Gwarancja

Gwarancja na każdy produkt jest oznaką dobrej jakości i trwałości. Dywaniki gumowe Car Boot Liner, które pochodzą z e roku gwarancji są dobrym wyborem. Ale najlepszym wyborem jest wybrać te z 5 do 10 lat gwarancji.

Brak emisji zapachu

Niskiej jakości gumowe wykładziny są gorsze, ponieważ wydzielają nieprzyjemny zapach. Dobrej jakości wykładzina nie będzie tego robić.

W oparciu o powyższe cechy, istnieją pewne najlepsze gumowe dywaniki Car Boot Liner dostępne na rynku dla Twojego samochodu.

Przeczytaj ten artykuł: Unikaj tych błędów przy zakupie kasków motocyklowych

Minęły już czasy, gdy kaski motocyklowe były tylko zwykłymi akcesoriami bezpieczeństwa. Dziś kaski są postrzegane jako akcesoria lifestyle’owe. Zakup kasku to jedna z najważniejszych decyzji, jakie musisz podjąć, zanim jeszcze kupisz sobie dwukołowiec.

Najlepsze gumowe dywaniki samochodowe do bagażnika

  1. Motor Trend MT-923-BK Gumowa wykładzina do bagażnika samochodowego 
  2. Husky Gumowa wykładzina do bagażnika samochodowego Dywaniki
  3. BDK ProLiner Wytrzymałe gumowe wykładziny do butów samochodowych 
  4. Wykładziny Motor Trend FlexTough Advanced Performance Liners
  5. OXGord Universal Fit Rubber Liner

Zalety gumowych dywaników samochodowych do bagażnika

  • Jest niewiarygodnie łatwa w czyszczeniu Gumowe maty
  • Dobra gumowa wykładzina do butów może przetrwać tak długo jak pojazd
  • Maty na każdą pogodę mają głębokie rowki, które zatrzymują błoto pośniegowe, brud, wodę itp.

Wady gumowych wykładzin do bagażników samochodowych

  • Gumowe wykładziny Car Boot Liner są estetycznie mniej przyjemne. Nie pasują one do dywanowej podłogi samochodów i w rezultacie sprawiają, że wnętrze samochodu wygląda taniej.
  • Maty gumowe stają się śliskie, gdy są mokre.

Artykuły z tej samej kategorii: