Pokonaj swoją nudę dzięki SmartGames

SmartGames jest znane jako wiodąca firma na świecie, jeśli chodzi o wielopoziomowe gry logiczne. Te wielokrotnie nagradzane gry posiadają wielopoziomowe zmiany, które zaczynają się od łatwych do trudnych. Dlatego właśnie te gry są idealne dla wszystkich graczy. 

Każda gra ma innowacyjną i unikalną mechanikę z motywami, które przemawiają zarówno do dziewcząt jak i do chłopców. Występują one w wersjach kompaktowych, stołowych i podróżnych z najwyższej jakości drewna lub tworzyw sztucznych. Jeśli chcesz pokonać nudę podczas zabawy z rodziną i przyjaciółmi, oto kilka z najnowszych gier SmartGames:

1. Kurczak Shuffle Jr

To unikalna łamigłówka, która rzuca graczom wyzwanie przemieszania kurczaków do czasu, aż każde jajko zostanie przykryte. Jest to idealne rozwiązanie dla dzieci od 4 roku życia.

SmartGames – Kurczak Shuffle Jr
SmartGames – Kurczak Shuffle Jr

Istnieje 48 łatwych wyzwań i kilka trójwymiarowych piskląt i kurczaków. Chicken Shuffle Jr jest dobry do długiego lotu lub długiej jazdy. Dzięki kompaktowym opakowaniom, gra może być łatwo przechowywana i wszystko pozostaje na swoim miejscu.

2. Pociąg Mózgu

Służy jako zabawka i gra w sortowanie kształtów. Możesz dopasować kształty jak pokazano w wyzwaniu. Następnie umieść je w idealnej kolejności.

YouTube video
SmartGames – Jak grać Pociąg Mózgu

Dopilnuj, aby wszystkie wagony były podłączone do maszyny parowej przed jej uruchomieniem. Możesz rzucić wyzwanie swojemu dziecku z kolorową łamigłówką Brain Train. Jest ona idealna dla dzieci od 3 lat wzwyż. W sumie jest 48 wyzwań, od łatwych do trudnych. 

3. Ucieczka z Atlantydy

Jest to przyjazna w podróży gra logiczna, która zawiera w sumie 60 wyzwań 3D. Twoim zadaniem jako gracza jest ucieczka tak szybko, jak to możliwe. Jeśli chcesz się dobrze bawić, będąc na plaży lub basenie, to może to być świetna gra. Dzięki kompaktowemu opakowaniu, Atlantis Escape jest bardzo poręczna i idealna dla dzieci od 8 lat.

Dlaczego warto wybrać SmartGames?

Gry dla całej rodziny

Gry SmartGames, które można kupić, klikając www.chebeltza.com, są nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych i nastolatków. Dzieci już w wieku 2 lat mogą korzystać z gier. Różne wyzwania zapewniają mnóstwo zabawy dla wszystkich, od początkujących po ekspertów od łamigłówek.

SmartGames – Blok drogowy
SmartGames – Blok drogowy

Dzięki SmartGames, będziesz się dobrze bawić ćwicząc swój mózg. Możesz wykorzystać swoje umiejętności do rozpoznawania wzorów, jednocześnie poprawiając swoje umiejętności w rozwiązywaniu problemów.

Wielopoziomowe gry logiczne

Wyzwania w grach są zasadniczo podzielone na cztery lub pięć poziomów trudności. Zaczynasz od łatwych wyzwań. Następnie, wyzwania stają się trudniejsze, więc pozostają zabawne i interesujące.

Łatwe do zrozumienia i jasne zasady

Zasady w każdej grze SmartGames są łatwe do zrozumienia i proste do nauczenia się.

YouTube video
SmartGames – Squirrels Go Nuts!

Jakość Premium

Każda SmartGame jest starannie wykonana i zaprojektowana z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów. Dzięki różnym wyzwaniom, możesz powtarzać grę w kółko.

Gry dla jednego gracza

Możesz grać w SmartGames o każdej porze i w każdym miejscu, a przeciwnik nie jest wymagany. Nawet jeśli SmartGames jest stworzony do gry w pojedynkę, zabawne jest również rozwiązywanie problemów związanych z drażniącymi mózgami z przyjaciółmi i rodziną.

Nagroda Zwycięskie Zabawki i Gry

SmartGames są dumne z tego, że zdobyły ponad 70 nagród z różnych części świata.

Zalety używania SmartGames w szkole

Jeśli dobrze bawiłeś się na wakacjach, grając w SmartGames, możesz przedłużyć swoją szczęśliwą pamięć w szkole. Możesz dzielić się zabawą z kolegami z klasy i nauczycielami, gdy przyprowadzisz SmartGames do swojej klasy. 

SmartGames – Magiczny Las
SmartGames – Magiczny Las

Gra edukacyjna jest bez wątpienia idealną rzeczą do zrobienia w wolnym czasie. Jeśli kochasz SmartGames, Twoi koledzy z klasy też to polubią.

Poniżej znajdują się niektóre z zalet używania SmartGames w szkole lub klasie:

4. Poprawia swoje umiejętności poznawcze

Jednym z najważniejszych pojęć w rozwoju dzieciństwa jest nauka poprzez zabawę. Dzięki SmartGames może uczyć, a także stymulować umiejętności społeczne, poznawcze i językowe podczas zabawy w gry.

Wszystkie gry SmartGames stymulują różne umiejętności poznawcze, a najważniejsze umiejętności związane z grami są wyraźnie wskazane na opakowaniu. 

5. Różnorodność tematów

Dzięki SmartGames, gry te charakteryzują się zabawnym i atrakcyjnym układem, który jest atrakcyjny dla wszystkich dzieci. Dostępne są różne rodzaje gier SmartGames, które można powiązać z tematem. Dzięki temu SmartGames może pomóc wzbogacić i wesprzeć Twoją klasę. Jeśli chcesz stworzyć grę z motywem jesiennym, idealne gry to Down the Rabbit Hole i Squirrels Go Nuts. Są też inne motywy, które możesz rozważyć. W zależności od Twoich preferencji lub zainteresowań, możesz wybrać dowolny motyw.

6. Idealny dla każdej kategorii wiekowej

SmartGames są zasadniczo podzielone na kilka kategorii wiekowych. Nawet Twój mały aniołek może grać w logicznie myślące gry SmartGames. Dorośli, nastolatkowie i maluchy mogą korzystać z takich gier. 

7. Opakowania i rozmiary

SmartGry mają 5 różnych rozmiarów, które obejmują Gry magnetyczne, Gry kieszonkowe, Gry kompaktowe, Gry klasyczne i Gry przedszkolne. Możesz wybrać dowolny rozmiar w zależności od Twoich preferencji.

8. Poziom łatwy do osiągnięcia

Do każdej gry z serii SmartGames dołączona jest książeczka z wyzwaniami i rozwiązaniami. Możesz sprawdzić broszurę z wyzwaniami, aby dowiedzieć się, jak zaczynają się puzzle i możesz umieścić elementy puzzli we właściwym miejscu, aby dopasować idealne rozwiązanie. W każdej z gier SmartGames dostępne są cztery poziomy trudności. Są to: master, expert, junior i starter. Pierwsze wyzwania są bardzo łatwe, ale oczekuj, że będą one coraz trudniejsze, jak poziom w górę. Dzięki temu gra pozostaje dość trudna. Niektóre z gier zawierają poziom kreatora, który jest prawdziwym wyzwaniem dla wszystkich miłośników łamigłówek tam.

SmartGames ma najlepsze gry dla dzieci i dorosłych. Jeśli chcesz wiedzieć, jaka gra jest idealna dla Twoich potrzeb, upewnij się, że sprawdziłeś jej oficjalną stronę internetową. Następnie dowiedz się, jak stała się ona nagradzana. Wszystkie gry z SmartGames są tworzone z myślą o Twoich potrzebach. Jeśli nie chcesz się nudzić, SmartGames cię kryje!

Artykuły z tej samej kategorii:

    None Found