Najlepszy wybór kremów przeciwzmarszczkowych

Zmarszczki pojawiają się zwykle w wyniku czynników, takich jak glikacja, określone pozycje spania, utrata masy ciała i uszkodzenia spowodowane przez słońce. Zmarszczki mogą również rozwijać się przez mimikę, palenie tytoniu, słabe nawodnienie i różne inne czynniki. Można temu w pewnym stopniu zapobiec, unikając nadmiernej ekspozycji na słońce i stosując odpowiednią dietę.

Kwestie do rozważenia przy wyborze kremów przeciwzmarszczkowych

Innym sposobem na pozbycie się zmarszczek jest użycie kremów przeciwzmarszczkowych. Na rynku dostępne są tysiące kremów. Ale wybór zależy od rodzaju skóry, więc nie można użyć pierwszego lepszego kremu. Należy zastanowić się nad kilkoma rzeczami, zanim wybierze się krem ​​przeciwzmarszczkowy.

Kwestie do rozważenia przy wyborze kremów przeciwzmarszczkowych:

  • Sprawdź etykietę, aby upewnić się, że krem zawiera retinoid, peptydy, przeciwutleniacze, kwas hialuronowy, ceramidy i masło shea. 
  • Wybierz krem ​​przeciwzmarszczkowy w zależności od rodzaju skóry. Lekkie kremy przeciwzmarszczkowe najlepiej nadają się do skóry tłustej, a tłuste kremy ​​idealnie pasują do skóry odwodnionej.
  • Osoby o bardzo wrażliwej skórze powinny kupować kremy zawierające bakuchiol zamiast retinolu. 
  • Składniki kremów przeciwzmarszczkowych rozkładają się pod wpływem powietrza lub światła. Upewnij się więc, że krem jest w ciemnej, nieprzezroczystej tubie.

Zwycięzcą jest krem ​​przeciwzmarszczkowy Lux Factor

Z powyższych powodów zalecamy stosowanie kremu Lux Factor. Spełnia on wszystkie kryteria z listy. Krem Lux Factor to najlepszy wybór i prawdopodobnie najbardziej skuteczny i bezpieczny krem ​​przeciwzmarszczkowy ze wszystkich dostępnych na rynku.

Kremów przeciwzmarszczkowych

Biorąc pod uwagę powyższe czynniki, stworzono listę innych zalecanych kremów przeciwzmarszczkowych, które są dobre dla zdrowia skóry i najlepiej zwalczają zmarszczki.

Inne najlepsze kremy przeciwzmarszczkowe

Neutrogena szybko działający krem ​​przeciwzmarszczkowy na noc

Ten krem ​​przeciwzmarszczkowy to w zasadzie łagodniejszy nawilżający retinol, który powoduje powstawanie nowych komórek powierzchniowych skóry. Stopniowo zwiększa on ilość kolagenu.

YouTube video

Krem Neutrogena to silny produkt. Może więc powodować podrażnienie skóry. Zaleca się nakładanie bardzo cienkiej warstwy dwa dni w tygodniu i zwiększanie ilości kremu stopniowo wraz z rozwojem tolerancji na produkt.

L’Oreal Revitalift Przeciwzmarszczkowy i ujędrniający krem ​​do twarzy i szyi 

Krem zawiera propylen, który jest białkiem cukru i redukuje zmarszczki, poprawia nawilżenie skóry i zwiększa jej grubość. Ten krem ​​przeciwzmarszczkowy jest oceniany bardzo wysoko, szczególnie jeśli chodzi o redukcję zmarszczek na szyi. Jest on polecany przez cenionych dermatologów.

Olay Regenerist krem mikro-rzeźbiący

Głównym środkiem usuwającym zmarszczki w tym kremie jest kwas hialuronowy, który nawilża i wypełnia skórę. Ponadto, amino-peptydy ujędrniają skórę, a niacynamid (witamina B3) pomaga usunąć rozszerzone pory i matowość.

Roc Retinol Correxion krem przeciwzmarszczkowy do głębokich zmarszczek 

Krem ten zawiera retinol, który jest niezbędny do zwalczania zmarszczek. Zwykle produkty zawierające retinol powodują podrażnienia skóry, ale krem ​​przeciwzmarszczkowy Roc Retinol ma skuteczne składniki nawilżające, które zapobiegają i minimalizują podrażnienia.

NEOCUTIS Lumiére Bio-regenerujący krem ​​pod oczy 

Formuła tego kremu zawiera substancje wygładzające i ujędrniające skórę okolic oczu, oraz kofeinę, która zmniejsza obrzęki i cienie pod oczami.

Wybierz krem ​​przeciwzmarszczkowy z powyższej listy, a zobaczysz różnicę, ponieważ skutecznie pozbędziesz się zmarszczek bez konieczności kosztownej wizyty u dermatologa.

Artykuły z tej samej kategorii: