EdgeStar jest wart wydania swoich ciężko zarobionych pieniędzy?

EdgeStar KC2000SS nie jest kompatybilny z każdą beczką na rynku. Odrzuci beczki Coors, Miller, ponadgabarytowe lub gumowane. Same domowe beczki mogą wymagać dodatkowego okucia lub dwóch. Ale te są łatwe do uzyskania. Sprawdź instrukcję obsługi, aby dowiedzieć się, które okucia mogą być potrzebne.

Poza tym chyba jedyną rzeczą wartą wspomnienia jest to, że nie zawsze osiąga żądaną temperaturę od razu. Czasami, i tylko sporadycznie, może być konieczne wiercenie pokrętłem przed uzyskaniem żądanej temperatury. Nie uważamy tego za poważny problem, ponieważ dzieje się tak z kilkoma kegeratorami, z których niektóre kosztują nieco więcej niż kegerator EdgeStar.

Recenzja EdgeStar KC2000: Czy warto go kupić?

Czy EdgeStar KC2000 jest wart wydania swoich ciężko zarobionych pieniędzy? Jednym słowem, tak. To wyjątkowa rzecz, która zapewni lata niezawodności. I nie będziesz musiał zaciągać drugiego kredytu hipotecznego, żeby go wybrać. Jest starannie zaprojektowany, dobrze skonstruowany, atrakcyjny, skuteczny i niezawodny.

Wszystkie kluczowe komponenty są produkowane w USA, a instalacja jest prosta i bezpośrednia. Jeśli chcesz dodać dodatkową instalację, łatwo ją znaleźć i zainstalować. Ten Kegerator EdgeStar jest również wyposażony w zewnętrznie montowany, preferowany przez browar, aluminiowy cylinder CO2.

Niezależnie od tego, czy chcesz podawać swój domowy napój na święta czy załadować komercyjnie dostępny napar do wielkiej gry, ponieważ jesteś pomiędzy partiami, KC2000 to łatwy sposób na dostarczenie piwa do swoich spragnionych kolegów. Najważniejsze jest to, że z całego serca polecamy kegerator KC2000 EdgeStar.

YouTube video

EdgeStar KC2000 jest jednym z najtańszych kegeratorów dostępnych na rynku. Jest to doskonały kegerator na poziomie podstawowym dla tych, którzy chcą wejść w cudowny świat piwa w zaciszu własnego domu lub miejsca wypoczynku.

Jeśli chodzi o niedrogie, zawsze dostępne piwo z beczki, nie szukaj dalej niż Edgestar KC2000. To kompaktowe urządzenie utrzymuje piwo w chłodzie i bezbłędnie je podaje. Więc jeśli twoje ambicje są wysokie, ale budżet jest niski, ta mała perełka może być dla Ciebie.

Jak wygląda?

KC2000 ma wygląd przebudowanej mini lodówki, a zatem jest to przekszałcona lodówka zatwierdzona przez UL. Występuje w nowoczesnym czarnym wykończeniu, z dwustronnymi drzwiami. Ochronna metalowa płyta podłogowa jest przymocowana do spodu urządzenia, co zapewnia jej dodatkową trwałość i wytrzymałość.

Wady

Może być potrzeba zakupu dodatkowej instalacji do twojej domowej beczki.

Artykuły z tej samej kategorii: