Przenośny generator może się przydać w wielu innych scenariuszach

Harbour Freight Predator 2000 Predator 2000 to najnowsza wersja popularnej serii Predator TM Harbour Freight. Przez lata generatory Predator były produkowane na identycznej platformie. Choć odziedziczył niektóre z jego cech, takich jak wysoka trwałość, zrewolucjonizował linię dzięki swoim własnym funkcjom, takim jak wygodna przenośność i bardziej efektywne zużycie energii.

Przepadłem dla tego modelu Predator 2000, ponieważ miał wszystko, czego szukałem. Jest łatwy w obsłudze i noszeniu, oprócz tego, że zapewnia odpowiednią ilość mocy, aby zaspokoić wszystkie moje potrzeby energetyczne podczas krótkich wycieczek kempingowych. Możesz też użyć go na swojej łodzi, jeśli od czasu do czasu lubisz połowić ryby.

Lepiej jest też zasilać zestawy narzędzi dla majsterkowiczów, takie jak „zestaw oscylacyjny, spawarka MIG, gwoździarka itp. Nie polecam tego modelu, jeśli będziesz spędzał w terenie dłuższy czas. Ma ograniczoną moc wytwarzania energii, więc zdecydowanie nie jest przeznaczony dla ludzi, którzy wymagają ogromnych mocy wyjściowych od swoich generatorów.

Cechy i zalety Predator 2000

W tej części artykułu chciałbym omówić cechy i zalety korzystania z tego modelu Predator 2000 z nieco większą ilością szczegółów.

Efektywny system paliwowy

Pierwszym punktem, o którym chciałbym powiedzieć, jest jego system paliwowy. Jedną z niewielu skarg, jakie mam na temat tego generatora, jest niewielki rozmiar zbiornika paliwa, który czasami może okazać się niewystarczający, ale podoba mi się sam układ paliwowy, ponieważ działa na benzynie. Benzyna jest najtańszym paliwem na rynku. Jednak przechowywanie benzyny przez dłuższy czas może zagrozić jej jakości, dlatego pamiętaj o stosowaniu stabilizatorów paliwa.

YouTube video

Niska generacja hałasu

Następnie chciałbym przejść do problemu generowania hałasu. Mogą zdarzyć się okazje, kiedy na przykład chciałbyś użyć swojego generatora na imprezę z grillem w swojej okolicy. Aby to zrobić, musisz szukać generatora o niższych poziomach emisji dźwięku, gdzie około 60 decybeli może być idealną wartością. Generuje tylko 61 decybeli podczas pracy dzięki tłumikowi tłumiącemu hałas. Czasami używam go w domu, ale moi sąsiedzi nigdy nie zgłaszali żadnych zakłóceń.

Kompaktowy rozmiar I niewielka waga

Ważący zaledwie 48 kg i mający prawie taki sam rozmiar jak zwykła puszka na benzynę, daje się podziwiać również za swoją użyteczną, przenośną konstrukcję. Możesz z łatwością zabrać go ze sobą na jakiś wyjazd.

Artykuły z tej samej kategorii: