Recenzja piły mechanicznej Husqvarna

Husqvarna 445 to kolejna piła łańcuchowa, zapewniająca profesjonalną jakość w amatorskiej cenie, ale która nie do końca odpowiada swoim zapowiedziom. Jego silnik o pojemności 47,5 cm3 jest zbyt słabo przystosowany do użytku profesjonalnego. Ma ograniczoną przydatność w wycinaniu drzew liściastych i może być trochę skomplikowany do używania. Profesjonaliści potrzebują więcej mocy i łatwiejszego dostępu, a nie posiadanie nadziei, że wkońcu uruchomi się za 10 czy 11 pociąganięciem kabla rozruchowego.

Jednak, gdy już ją odpalą, amatorzy, którzy mają tylko lekkie do średniego doświadczenia, przekonają się, że jest to dla nich świetna piła łańcuchowa. Będzie działać przez długi czas. Wydajny silnik oznacza długi czas przed tankowaniem narzędzia, a funkcje bezpieczeństwa i komfortu oznaczają długi czas przed odpoczynkiem operatora.

Czy jesteś zainteresowany pilarką łańcuchową, która łączy niektóre najlepsze cechy Husqvarny w stosunkowo niedrogim pakiecie? Jeśli tak, warto wypróbować 18-calową piłą łańcuchową Husqvarna 445 o pojemności 45,7 cm3. Wykorzystując najnowszą technologię, ta piła drugiej generacji jest wyposażona w kilka wspaniałych funkcji.

Wszechstronna, łatwa w obsłudze i oferująca doskonałą wydajność może być idealną piłą do wszystkich zadań związanych z cięciem. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Wydajność i obsługa

Model Husqvarna 445 zapewnia doskonałą wydajność, którą można oczekiwać od tej długowiecznej marki. Jest to jedna z pił Husqvarny drugiej generacji, zaprojektowana do wykonywania lekkich i średnich prac, co czyni ją idealną dla właściciela domu i gospodarstwa.

Spójrzmy najpierw na to, co ta piła jest w stanie zrobić. Jeśli musisz regularnie ciąć sznurki drewna opałowego, masz dużo drzew do zarządzania na swojej posesji lub potrzebujesz czegoś, co usunęłoby trochę lekkich / średnich uszkodzeń po burzy, model Husqvarna 445 pasuje idealnie. Może z łatowścią przecinać kłody o średnicy do 12 cali i w tym najprawdopodobniej jest najlepszy.

YouTube video

Powiedziawszy to, 445 jest w stanie poradzić sobie ze znacznie większymi drzewami, o czym mówiło wiele osób. Użytkownicy potwierdzili, że udało im się przeciąć kłody o średnicy przekraczającej 20-22 cali, używając do tego tylko odrobine wiecej pracy. Może się jednak okazać, że do regularnego cięcia pni przekraczających 15 cali, piła jest trochę niedostatecznie zasilana i możliwe, że przejdziesz przez więcej listw i łańcuchów niż zamierzałeś!

Uruchamianie pił łańcuchowych może być czasem trudnym i frustrującym procesem i jest tylko jednym z powodów, dla których wiele osób wybiera piłę elektryczną.

Artykuły z tej samej kategorii: