Toto Eco Soiree jest zbudowana z dwum cyklonowym systemem do spłukiwania

Toalety z listwami przyściennymi eliminują również konieczność sięgania za miskę, aby oczyścić zewnętrzne zakamarki trapway. TOTO Eco Soire posiada Tornado Flush TOTO, bezotworową konstrukcję obręczy z podwójnymi dyszami, która tworzy odśrodkowe działanie myjące, które pomaga w bardziej wydajnym płukaniu miski. Ta wersja TOTO Eco Soire zawiera CeFiONtect, warstwę wyjątkowo gładkiej glazury, która zapobiega przyleganiu cząstek do ceramiki.

Ta funkcja w połączeniu z Tornado Flush pomaga zmniejszyć częstotliwość czyszczenia toalety, minimalizując zużycie wody, agresywnych chemikaliów i czasu potrzebnego na czyszczenie. TOTO Eco Soiree został zaprojektowany w uniwersalnej wysokości TOTO, która pozwala na wygodniejszą pozycję siedzenia dla szerokiego grona użytkowników. Eco Soire jest zgodny z ADA i spełnia standardy EPA WaterSense oraz wymagania CEC i CALGreen w Kalifornii. TOTO Eco Soire ma lewą chromowaną dźwignię wyzwalającą i dołączone siedzisko TOTO SoftClose.

Podobnie jak wszystkie inne toalety Toto, ten model jest również wynikiem wielu innowacji, szczególnie jeśli chodzi o system spłukiwania z podwójnym cyklonem. Jest to super dekoracyjny jednoczęściowy element z pierścieniem, który współpracuje z wysokim profilem zbiornika, aby zapewnić toalecie większą moc spłukiwania.

Jej wymiary to: długość 28 1/8 cali, wysokość siedziska 17 1/4 cali, wysokość zbiornika 27 3/4 cali i szerokość zbiornika 17 3/4 cali.

Zalety

  • Toaleta została zaprojektowana w celu spełnienia normy ANSI / ASME dla A112.19.2, a także wymagań CSA B45.
  • Deska sedesowa wykonana jest z odpornego na uderzenia tworzywa sztucznego, które jest wytrzymałe i trwałe nawet po uderzeniu.
  • Kilku użytkowników uważa, że wykończenie tej toalety nie ułatwia czyszczenie w porównaniu do zwykłych marek.
  • Ma wyrafinowany, stylowy i nowoczesny design.
  • W zestawie podwójny cykl spłukiwania.
  • Ma szorstki 12-calowy UniFit.

Wady

Ta toaleta TOTO jest wyposażona w wyższą wysokość siedziska oraz wysokość miski około 17,25 .2. Ma nowoczesny design, wykonany z szklistej porcelany i jest w pełni zgodny z ADA. Ta wydłużona, jednoczęściowa toaleta zawiera 1,28 galonów wody na spłukanie, wykorzystując system spłukiwania grawitacyjnego z podwójnym cyklonem. Ten model jest bardzo opłacalny i przyjazny dla środowiska, ponieważ wykorzystuje działanie odśrodkowe za pomocą dwóch silnych dysz dla łagodnego i skutecznego spłukiwania za każdym razem. Wykończenie Cefionect muszli klozetowej nie ma żadnych otworów w krawędzi, co pomaga utrzymać ją w doskonałej czystości. Często jest instalowany w głównych łazienkach i łazienkach dla gości.

YouTube video

Główne specyfikacje

  • Ma podwójny cykl spłukiwania.
  • Jest to ozdobny jednoczęściowy model toalety o cokole z profilowanym zbiornikiem.
  • Ma wydłużoną przednią miskę i siedzisko SoftClose
  • Ma chromowaną dźwignię wyzwalającą.

Artykuły z tej samej kategorii: