Husqvarna to powszechnie znana jako twórca najwyższej jakości ciągników ogrodowych

Wielokrotne ustawienie wysokości kosiarki Husqvarna YTH24V48 24 HP pozwala na łatwe przycięcie trawy w dowolnym kształcie lub stylu. Nawet jako nowicjusz nie powinieneś mieć żadnych problemów z zarządzaniem kosiarką i uzyskiwaniem z niej najlepszych wyników. Jedynym minusem, który chcemy ponownie podkreślić, jest słaba jakość wskaźnika paliwa, wydaje się, że jest to problem z wieloma kosiarkami w tym zakresie i tymi, które wymagają naprawy przez producentów. To jednak nie jest dla mnie wyłącznikiem.

Jeśli szukasz ciągnika do kosiarki w przedziale 2000 USD, nie będziesz żałował zakupu Husqvarna YTH24V48 24 HP Yard. Mocna, kompaktowa kosiarka do jazdy z silnikiem V-twin Briggs & Stratton, 48-calową platformą tnącą i łatwą obsługą W przypadku kosiarki kompaktowej Husqvarna YTH24V48 ma dość szeroki zespół tnący i wytrzymały silnik V-twin Briggs & Stratton. Dzięki pokryciu 48 cali uzyskasz świetne cięcie.

24-konny silnik Briggs & Stratton V-Twin

Silniki Briggs & Stratton są mocne, trwałe i zaczynają pracować od razu za każdym razem. Silnik ciągnika Husqvarna Fast Hydro ma 24 KM i V-twin, co oznacza, że ​silnik jest mniejszy i wibruje mniej niż inne silniki z dwoma cylindrami. 48-calowy zespół tnący

YouTube video

48-calowy zespół tnący kosiarki zapewnia stosunkowo szeroki zakres cięcia kosiarki kompaktowej. Posiada również elektryczne włączanie ostrza i regulację cięcia zamontowaną na błotniku. Cięcie trawy będzie szybkim i precyzyjnym procesem z pięknymi wynikami. Hydrostatyczna przekładnia pedału

Jazda Fast Hydro jest wyjątkowo gładka. Wynika to z hydrostatycznej skrzyni biegów z pedałami, która zapewnia łatwą jazdę zarówno do przodu, jak i do tyłu. Masz kontrolę nad kosiarką, dzięki czemu nie czujesz się niepewnie.

Silne strony

Doskonałe cięcie Urządzenie tnące Husqvarna YTH24V48 zapewnia doskonałe, spójne cięcie, którego nie będą wykonywać inne kosiarki. Dzieje się tak, ponieważ platforma tnąca Fast Hydros ma technologię koszenia indukcyjnego powietrzem. Ta technologia pozwala na przepływ większej ilości powietrza w pokładzie, co skutkuje czystszym, bardziej spójnym cięciem, które jest lepsze dla trawnika.

Wszechstronny

Kupując kosiarkę, możesz myśleć, że wszystko, co może zrobić, to ciąć trawę. Jednak ze względu na konstrukcję Husqvarny możesz wyposażyć ją w różne akcesoria, takie jak zestaw do mulczowania. Akcesoria te zwiększają wszechstronność kosiarki i zapewniają najwyższy zwrot z każdej zainwestowanej złotówki.

Sterowane elektronicznie / aktywowane włączanie ostrza zapewnia super łatwe sterowanie i wydajne zarządzanie ostrzami W ustawieniach platformy tnącej znajdziesz technologię indukcji powietrza. Ma to na celu optymalizację przepływu powietrza w urządzeniu tnącym i wokół niego, aby zmaksymalizować funkcjonalność i wydajność cięcia.

Mała kierownica i idealnie dopasowane koła z przodu i z tyłu ciągnika pozwalają na bardzo mały promień skrętu

Artykuły z tej samej kategorii: