Wiosna w Beskidach w Czechach Tydzień (Niedziela - Piątek)
od: 890 Kč
Wiosna w Beskidach w Czechach Weekend (Piątek - Niedziela)
od: 910 Kč
od: 2590 Kč
  • Slide 01
  • Slide 02
  • Slide 05
  • Slide 08

Pokoje hotelowe

(zakwaterowanie Łomna Górna)

Hotel wellness Pod Kyčmolem oferuje zakwaterowanie dla 80 osób w nowoczesnych i komfortowo wyposażonych przeważnie jednoosobowych i dwuosobowych pokojach lub apartamentach z możliwością dostawki.

Pokoje mają wyposażenie odpowiadające czterogwiazdkowemu standardowi oraz łatwe podłączenie do Internetu. We wszystkich pokojach znajdą Państwo telefony, telewizory LCD, hotelowe minibary i sejfy. Każdy pokój ma własną łazienkę.

W pokojach hotelowych jak i w całym hotelu się obowiązuje zakaz palenia.

Nasz hotel ma również wiele do zaoferowania gościom niepełnosprawnym, dla których przygotowaliśmy odpowiednio przystosowane pokoje z wszelkim wyposażeniem w pełni odpowiadającym czterogwiazdkowemu standardowi. Tak samo wszystkie są w pełni przystosowane do potrzeb osób z ograniczeniem sprawności ruchowej włącznie z hotelowym wellness.

W cenie zakwaterowania wliczone jest śniadanie w formie bufetu oraz wstęp do hotelowego wellness (basen z jacuzzi, 3 rodzaje saun, ścieżka Kneippa), z którego zakwaterowani goście mogą korzystać bez ograniczeń w czasie całego pobytu. W ramach poszczególnych pakietów pobytowych nasi goście mogą sobie wybrać formę wyżywienia pełnego lub częściowego, albo swobodnie wybierać z karty dań i korzystać z naszej restauracji. Do dyspozycji gości hotelowych jest także parking bezpośrednio przy hotelu.

Hotel oferuje:

Double room

Nowoczesny pokój dwuosobowy z luksusową łazienką z prysznicem lub wanną i toaletą, telefonem, podłączeniem do Internetu, telewizorem LCD z programami satelitarnymi, hotelowym minibarem. Standardowym wyposażeniem łazienki są szlafroki, ręczniki kąpielowe, hotelowe kapcie i suszarka.

Double room
Double room
Double room
Double room
Double room